28 rugpjūčio 2020

Pandemijos akivaizdoje – PZU dovana mokytojams

Dovana

 

Tiek mokiniams, tiek mokytojams šių metų rugsėjo pirmosios jaudulys yra kitoks nei anksčiau. Mokslo metų pradžią šiemet lydės ir privalomos apsaugos priemonės, sveikatą saugančios taisyklės bei padidėjęs nuotolinio ir gyvo mokymo balansavimo krūvis. Būtent nelengvos mokymo sąlygos ir atsakomybė ne tik už mokymo procesą, bet ir už mokinių saugumą skatina socialiai atsakingas įmones ieškoti galimybių palengvinti mokytojo rutiną.

 

Todėl rugsėjo 1 d. mes pradedame socialinę iniciatyvą „Būk saugus“, skirtą padėti tiems, kurie atlikdami savo pareigą ateinančiu laikotarpiu rizikuos savo sveikata. „Nenumatytos krizės ar neramumai yra priežastis aktyviau veikti visuomenėje ir pamatyti tuos, kurie susiduria su didžiausiais iššūkiais ar rizikomis. Juk tiek mūsų vaikų, tiek mūsų visuomenės gerovė priklauso nuo mokytojų sveikatos, ryžtingumo ir galimybių jaustis saugiai savo darbo vietoje“, – teigia PZU generalinis direktorius Zbignev Gaverski.
 

Iniciatyvos metu visiems Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigose dirbantiems mokytojams dovanojame 1000 eurų vertės gyvybės draudimą. O COVID-19 ir šio viruso komplikacijų sukelto kvėpavimo takų susirgimo atveju, jei stacionarinio gydymo ligoninėje trukmė ilgesnė nei 5 kalendorinės dienos, ir papildomą 500 eurų vertės draudimą.

 

Pasveikinti, padėkoti ir palaikyti – tokius „Būk saugus“ iniciatyvos tikslus įvardija Z. Gaverski. „Mokytojai yra viena iš tų visuomenės grupių, kurios susiduria su didžiausia rizika susirgti. Todėl šiuo jiems ypač sudėtingu laikotarpiu norime atsidėkoti už mokytojų atsakingumą, atsidavimą jų darbui bei parodyti paramą“, – pasakoja Zbignev Gaverski, PZU generalinis direktorius.

 

Tikimės, jog ši iniciatyva Lietuvos mokytojams parodys ne tik dėkingumą už visų mūsų vaikų ugdymą, tačiau ir padės pradėti mokslo metus saugiau, ramiau bei užtikrinčiau.

 

Iniciatyvos metu gyvybės bei stacionarinio gydymo ligoninėje draudimą dovanojame visiems bendrojo ugdymo mokytojams, kurie nuo rugsėjo 1 d. iki spalio 15 d. užsiregistruos mūsų internetinėje svetainėje. Draudimas galios nuo užsiregistravimo datos iki 2020-12-31.