Kviečiame pasirūpinti vaikų draudimu!

 

Ne visada įmanoma apsaugoti vaikus nuo traumų - pavojai gali tykoti žaidimų aikštelėje, darželyje, kieme ar tiesiog namuose. Tačiau galima apsisaugoti finansiškai!

 

Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais sudarant naują PZU gyvybės draudimo sutartį ir pasirenkant papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų vaikams iki 7 metų, yra taikoma 50% nuolaida vaiko iki 7 metų nelaimingų atsitikimų draudimo rizikos mokesčiams!

Kviečiame pasirūpinti vaikų draudimu!

 

 

Akcijos laikotarpis: 2018 m. rugpjūčio 1 d. – rugsėjo 30 d. imtinai.

 

Akcijos sąlygos: akcijos metu, sudarant naują gyvybės draudimo sutartį ir pasirenkant papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų vaikams iki 7 metų, yra taikoma 50% nuolaida vaiko iki 7 metų nelaimingų atsitikimų draudimo rizikos mokesčiams. Nuolaida taikoma tik akcijos laikotarpiu pateiktiems prašymams ir galioja visą draudimo sutarties galiojimo laikotarpį (jei sutarties galiojimo metu bus atliktas rizikos pervertinimas, mokesčiai gali pasikeisti).

 

Akcijos dalyviai: fiziniai ir juridiniai asmenys, sudarantys gyvybės draudimo sutartis su nelaimingų atsitikimų draudimu vaikams iki 7 metų.