REKVIZITAI

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ 

Įmonės kodas: 110082737, ne PVM mokėtoja 

Sąskaita: LT544010042400030349,

Bankas AB "Luminor Bank", banko kodas 40100 

Tel.: 19191; (8 5) 210 8630

El. p.: info@pzugd.lt 

Adresas: Konstitucijos pr. 7, Vilnius 

Pašto kodas: 09308

Apie mus

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ – gyvybės draudimo paslaugas teikianti bendrovė, įkurta 2001 metais, kaip PZU prekės ženklo atstovė Lietuvoje.

 

PZU misija - suteikti klientams ramybę ir saugumo jausmą. Šio tikslo negalėtume pasiekti be klientų pasitikėjimo mumis, nes tikime, kad tai yra santykių pagrindas. Klientai perka pažadą, kad užklupus sunkumams mes padėsime.

 

Mūsų vertybės:

 

  • Dirbame sąžiningai - vadovaujamės socialinės gerovės taisyklėmis, todėl mūsų siūlomi produktai ir paslaugos yra skaidrūs bei patenkina realius klientų lūkesčius.

  • Esame inovatyvūs - visada siekiame modernizuoti savo veiklą ir prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių klientų poreikių.

  • Dirbame efektyviai - savo klientams teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas ir siūlome konkurencingas kainas.

 

Esame gyvybės draudimo ekspertai - gerai žinomas prekės ženklas, kurio sėkmės receptas - mūsų visų žinių ir patirties pasitelkimas, bei nuolatinės pastangos tobulėti. Žengiame koja kojon su Pasaulio plėtra, žvelgiame į ateitį ir visada džiaugiamės naujomis idėjomis.

              

 

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ sudarytas sutartis perdraudžia RGA (Reinsurance Group of America) ir MunichRe (Vokietija) perdraudimo bendrovėse.
 

„PZU Lietuva gyvybės draudimas“ valdyba:

 

  • Zbignev Gaverski - valdybos narys, „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ generalinis direktorius
  • Rafal Piotr Rybkowski - valdybos narys
  • Raimondas Geleževičius - valdybos narys