Dovana mokytojams

Mieli mokytojai, norime Jus pasveikinti su nauja mokslų metų pradžia.

Žinome, kad šie mokslų metai kiekvienam, tiek mokiniams, tiek mokytojams, bus kitokie, pilni iššūkių. Kasdienybe tapęs atstumo laikymasis, kaukių dėvėjimas ir rankų dezinfekavimas, panašu, lydės visus šiuos mokslų metus, o ir saugumo jausmas dėl padidėjusios rizikos susirgti tapo kiekvieno mokytojo pagrindine dilema.

Mes, „PZU Lietuva gyvybės draudimas“, suprasdami Jūsų, kaip mokytojų, prasmingą ir svarbų darbą, norime šioje nuolatos besikeičiančioje pandemijos situacijoje suteikti bent šiek tiek saugumo jausmo ir pasirūpinti garantija, kad nelaimės atveju Jums bus suteikta taip reikiama finansinė parama. 

Būdami PZU SA grupės dalimi, mes nuolatos siekiame būti socialiai atsakinga įmone Lietuvoje, todėl ir šis sunkus laikotarpis ne išimtis - palaikydami visus mokytojus dovanojame jiems gyvybės draudimo apsaugą „Būk saugus“ nuo COVID-19 infekcijos.

 

Dovanos sąlygos

Dovana gyvybės draudimas „Būk saugus“ yra skiriama visiems Lietuvos bendrojo ugdymo (pradinis, pagrindinis, vidurinis) įstaigose (pradinėse mokyklose, progimnazijose, pagrindinėse mokyklose, gimnazijose, licėjuose) dirbantiems mokytojams, užsiregistravusiems žemiau esančioje formoje.

Draudimo apsaugų sumos:

  • Apdraustojo mirtis – 1000 eurų,

  • Apdraustojo, kuriam buvo diagnozuota COVID-19 infekcija, stacionarinis gydymas ligoninėje – 500 eurų (dėl kvėpavimo takų susirgimo, sukelto infekcijos COVID-19 komplikacijų (pneumonijos, ūminio  respiracinio distreso sindromo, kvėpavimo nepakankamumo, sepsio), draudimo apsaugos galiojimo metu, kai šio gydymo trukmė yra 5 (penkios) kalendorinės ir daugiau dienų).

Naudos gavėjai:

  • Mirties atveju  - teisėti paveldėtojai

  • Stacionarinio gydymo ligoninėje atveju – apdraustasis

Draudimo apsaugų galiojimo laikotarpis:

Nuo mokytojo užsiregistravimo Bendrovės internetinėje svetainėje dienos iki 2020.12.31.

Dokumentų priedai:

Taisyklės „Būk saugus“

 

Svarbu!

Nedraudžiamuoju įvykiu papildomai bus laikomas ir įvykis, jei mokytojas registracijos metu nedirbo nurodytoje mokykloje. Registruotis galima tik kartą: vienam mokytojui skiriama viena dovana.

 

 

Gyvybės draudimo apsaugą „Būk saugus“ padovanosime tik pilnai užsiregistravusiems mokytojams, kurie atitinka aukščiau pateiktus reikalavimus.

Registracija vyks iki 2020 metų rugsėjo 30 dienos imtinai. Užsiregistravus Jūs gausite patvirtinimo laišką el. paštu.     

Nesutinkant su žemiau nurodytomis UAB ,,PZU Lietuva gyvybės draudimas“ taisyklėmis, varnelių žymėti nereikia. Tokiu atveju negalėsime priimti Jūsų registracijos ir įteikti dovanos.