Slapukų naudojimo informacija

Privatumo politika sukurta siekiant paprastai ir suprantamai paaiškinti, kaip internete naudojama kliento asmenį identifikuojanti informacija (AII). Atidžiai perskaitykite mūsų privatumo politikos gaires, kad aiškiai suprastumėte, kaip mes renkame, naudojame, saugome ir kitaip tvarkome Jūsų asmenį identifikuojančią informaciją, susijusią su Jūsų veikla mūsų internetinėje svetainėje.

Kokią asmeninę informaciją renkame iš svetainės lankytojų?

Mūsų svetainėje galite būti paprašyti įvesti informaciją apie save. Ji reikalinga tam, kad galėtume užtikrinti Jums aukščiausios kokybės paslaugas.

Kada renkame informaciją?

Informaciją iš Jūsų renkame tuomet, kai ją įvedate mūsų svetainėje.

Kaip naudojame Jūsų informaciją?

Informaciją, surinktą Jums atsakant į apklausas ar rinkodaros pranešimus, naršant svetainėje ar naudojantis tam tikromis svetainės funkcijomis, galime naudoti toliau nurodytais būdais.

Kaip saugome lankytojų informaciją?

Ar naudojame slapukus?

Taip. Slapukai yra maži failai, kuriuos svetainė arba jos paslaugų teikėjas automatiškai perkelia į Jūsų kompiuterio standųjį diską per žiniatinklio naršyklę (jei tai leidžiate). Jie sudaro galimybę svetainės arba paslaugų teikėjo sistemoms atpažinti Jūsų naršyklę, užfiksuoti ir prisiminti tam tikrą informaciją. Jie taip pat padeda mums sužinoti Jūsų veiklos įpročius, tikslus ir lūkesčius mūsų svetainėje, kad galėtume užtikrinti Jums aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę. Be to, slapukai leidžia mums rinkti bendrus duomenis apie svetainės duomenų srautą ir svetainės sąveiką, o tai ateityje padės užtikrinti dar didesnį naudojimosi svetaine patogumą ir pateikti naujų naudingų priemonių.

Slapukai naudojami tam, kad:

Suprastume ir išsaugotume svečio prioritetus vėlesniems apsilankymams, tokiu būdu užtikrindami sklandžią, kokybišką ir patogią svetainės paslaugą.

Surinktume informaciją apie reklamas.

Surinktume bendrus duomenis apie svetainės duomenų srautą ir sąveiką, kad ateityje galėtume užtikrinti dar aukštesnę svetainės paslaugų kokybę. Šią informaciją mūsų vardu gali sekti ir patikimos trečiosios šalys.

Informacijos atskleidimas trečiosioms šalims

Jūsų asmenį identifikuojanti informacija mums svarbi ir brangi: jos neparduosime, ja nesikeisime ir niekaip kitaip jos neperleisime išorinėms šalims.

Trečiųjų šalių nuorodos

Į savo svetainę neįtraukiame ir joje nesiūlome trečiųjų šalių produktų ar paslaugų.

Sutariame dėl toliau nurodytų dalykų.

Vartotojai mūsų svetaine visuomet gali naudotis ir anonimiškai.

Parengę šią privatumo politiką, į ją vedančią nuorodą įtrauksime į svetainės pradžios puslapį arba į pirmąjį svarbų puslapį, atveriamą apsilankius mūsų svetainėje.

Ar mūsų svetainėje leidžiamas trečiųjų šalių vykdomas elgsenos sekimas?

Mes neleidžiame trečiosioms šalims vykdyti Jūsų elgsenos sekimo.